Miłość nie ma granic. Nie jest zależna od czegokolwiek w świecie. Nie wybiera, nie ogranicza, nie ocenia, nie żywi żalu, nie faworyzuje ani nie stawia warunków. Jest bezwarunkowa (Przeczytaj więcej w lekcji 1: https://goo.gl/fhEDuY ), wieczna, cicha i subtelna, nienachalna, wspierająca, zawsze pełna i niezmienna. Jest najwyższą wibracją, stanem umysłu, sposobem postrzegania (więcej w lekcji 3: https://goo.gl/HqajC6 ).

Jest nie z tego świata, nie ograniczona żadną formą, dlatego ma nieograniczoną moc, mogąca przemienić każdą sytuację i każdego człowieka. Jest darem i cudem sprawiającym, że tam gdzie wcześniej widziana była strata, ból, lęk i nienawiść, teraz widziana jest nadzieja, przebaczenie, pokój, szczęście i radość.

Jest dostępna w każdej chwili i dla każdego, niezależnie od okoliczności i nastroju. Jest wyborem, który wystarczy podjąć (więcej w lekcji 3: https://goo.gl/HqajC6 ).
Jest to wybór, który trzeba podejmować w każdej chwili, każdej sytuacji, by mógł stać się wewnętrznym nawykiem, fundamentalną wartością, stałym wyborem, sposobem patrzenia na świat, myślenia o sobie i innych ludziach.

 

?Kolejne 7 LEKCJI MIŁOŚCI będzie właśnie o tym jak każdego dnia i w każdej chwili wybierać Miłość, jak ją wnosić do codziennych prozaicznych czynności, jak o niej pamiętać, jak nią żyć i ostatecznie jak nią być! ZAPRASZAMY

 

 

Recommended
  Gdy Miłość staje się twoją wewnętrzną wartością, twoim codziennym…