To proste. Robi się to poprzez jej wybór w każdej sytuacji, przy każdej emocji, przy każdym człowieku i niezależnie od stanu fizycznego. Ja sam (Bartek) piszę tą lekcje mając gorączkę, zawroty głowy i kilka innych objawów, jednak dzięki przynoszeniu mojego stanu do Miłości sprawiam, że nie jest tak dokuczliwy. I tak naprawdę, to właśnie trudne sytuacje są naszą największą okazją do wybierania miłości, co jeśli się nam uda, sprawi że zdamy sobie sprawę, że Miłość, to wibracja i wewnętrzny stan, który może nam towarzyszyć niezależnie od tego co dzieje się na zewnątrz nas.

 

Jak to zrobić?

Pomyśl słowo „miłość” lub powiedz sobie w myślach „kocham”. Tyle wystarczy na początek. Zrób to teraz i sprawdź jak subtelnie wpływa na twoje samopoczucie. Nie próbuj na siłę wymuszać tego stanu, jeśli to zrobisz, to nie będzie to Miłość. Powiedz „kocham” i się odpręż, po prostu poddaj się temu słowu, niech ono samo przyniesie Ci, to co ma do zaoferowania.

 

Postanów dziś kochać wszystko co robisz.

Powiedz „kocham” jak robisz śniadanie. Powiedz „kocham” jak oglądasz telewizje lub siedzisz przy komputerze. Pomyśl „miłość” gdy z kimś rozmawiasz. Pomyśl „miłość” gdy czujesz zmęczenie, znudzenie, obrzydzenie czy zafascynowanie. Powiedz „kocham” jak poczujesz w sobie złość, zazdrość, lęk lub poczucie winy.

Po prostu pomyśl te słowa niezależnie od tego, co się dzieje i sprawdź jak to na ciebie wpłynie. Celem wyboru Miłości nie jest euforyczny stan wybuchu miłosnych emocji. To się nie stanie. To co się dzieje, gdy mówisz „kocham” w każdej sytuacji, to zmiana postrzegania, wzrost wibracji, wewnętrzny spokój, większa akceptacja oraz identyfikacja z Miłością jako twoją prawdziwą naturą, a nie tym co dzieje się w świecie.

 

 

 

(Visited 513 times, 3 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
  Miłość nie ma granic. Nie jest zależna od czegokolwiek…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: