Mam dobrą wiadomość. W tej chwili masz nieograniczony dostęp do Miłości  To jest naprawdę proste – po prostu kierujesz ku niej swoją uwagę. Nie zastanawiaj się jak wzbudzić w sobie Miłość i czy dobrze to robisz. Ona jest dostępna, gdy tylko się na nią zdecydujesz choć nie od razu możesz czuć jej wielkie ilości, to w porządku, potrzeba praktyki.

 

Możesz zacząć właśnie teraz

W tej chwili czytasz, a więc po prostu czytaj dalej ale postanów sobie, że KOCHASZ CZYTANIE!
Nie poczujesz przy tym euforycznych uczuć ale zmieni się twój punkt skupienia i poziom energii, który będziesz mógł wyczuć. Będziesz mógł zauważyć, że stajesz się bardziej zrelaksowany, spokojny, otwarty i zharmonizowany. Poczujesz większą spójność wewnętrzną.

Choć na pierwszy rzut oka to niewielkie zmiany, to gdy praktykujesz taką postawę coraz częściej, to podobnie jak z efektem motyla, w końcu wywołujesz huragan Miłości, który rozbudzony wewnętrznie jest nie do zatrzymania i wpływa na wszystko co go otacza.

 

Postanów kochać w każdej chwili tyle ile możesz.

Nie zawsze musi to być coś wielkiego, nie zawsze musi to być nawet coś miłego.
Cokolwiek robisz lub cokolwiek Cię spotyka wybieraj Miłość.
Cokolwiek myślisz lub cokolwiek ktoś mówi wybieraj Miłość.
Cokolwiek czujesz wybieraj Miłość.

Na tym polega cała sztuczka. Zaczynasz tam, gdzie się akurat znajdujesz i pracujesz z tym co akurat masz. Nie musisz spełniać żadnych warunków, by móc wybrać Miłość  Po prostu musisz ją wybrać. Jedyny więc warunek, to Twój wybór – czy to zrobisz czy nie Jak ją wybierzesz, to zobaczysz jak Miłość delikatnie spływa na to co akurat się dzieje i to transformuje.

 

W przypadku trudnych emocji:

Jeśli jednak czujesz trudne emocje jak np. znudzenie, złość czy lęk oto KILKA WSKAZÓWEK jak możesz do siebie wtedy mówić, by wzbudzić Miłość:
?„Przytulam siebie w swoim znudzeniu” lub „Kocham dziś siebie za to, że jestem taki znudzony”
?„Otulam moją złość” lub „Choć czuje złość (wściekłość), to i tak kocham siebie”
?„Pomimo lęku jaki czuję, kocham i akceptuje siebie” lub powiedz prosto do lęku: „Kocham cię i już się ciebie nie boję”

To tylko kilka przykładów. Sam możesz wymyślić własne takie które będą działać najlepiej. Pamiętaj, by mówiąc te słowa nie wymuszać Miłości. Pozwól jej, by pojawiła się sama w takiej formie jaką będzie najlepsza w danym momencie.

 

I PAMIĘTAJ!

 GDY TYLKO PRZYPOMNISZ SOBIE O MIŁOŚCI, OD RAZU ZACZNIE DO CIEBIE PŁYNĄĆ

Przypominaj sobie o niej jak najczęściej w ciągu dnia.

 

Recommended
  Dzisiejsza lekcja rozwija wczorajszą myśl. To jak widzisz świat…