Mijanie się z prawdą oraz półprawda towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Kłamstwo jest drogą do poczucia winy (jednego z najniższych  poziomów świadomości). Za każdym razem, gdy okłamujemy innych, okłamujemy samych siebie, a tym samym narażamy się na nieprzyjemne konsekwencje w postaci słabego samopoczucia, czy też choroby. Oszukując innych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sami zostaniemy oszukani. Świat staje się z czasem coraz bardziej nieprzyjazny. Trzeba się strzec na każdym kroku, by nie zostać oszukanym. To co widzimy i czego doświadczamy jest odzwierciedleniem naszych myśli i przekonań. Im wcześniej to zrozumiesz, tym szybciej zmienisz swoje życie.

Kłamstwo to lekcja nie tylko dla tego, który kłamie. Kłamliwe osoby zagoszczą w Twoim świecie, jeżeli nienawidzisz kłamstwa. Gdy potępiasz ludzi, którzy kłamią, może się okazać, że większość bliskich osób, nie mówi prawdy. Źródło Twojej nienawiści jest przyciągane do Twojego życia w coraz większych ilościach, narażasz się na ciągłe odczuwanie negatywnych emocji i dyskomfortu.

Jeżeli świat jest odbiciem naszego wnętrza, czy możemy kogoś okłamać lub czy ktoś może okłamać nas? Gdy ktoś Cię okłamuje przebacz Mu i zaakceptuj Go takiego jakim jest. On tylko odgrywa rolę, która pomaga Ci w uzmysłowieniu, co kryje się w Twojej nieświadomości. Dzięki przebaczeniu uwolnisz się. Miłość będzie Cię wspierać. Bądź łagodny i miłujący a zamienisz swoją rzeczywistość.

Kłamstwo przysłania miłość, burzy zaufanie, nie zostawia miejsca na otwartość. Niczym ciemne chmury zasłania ciepło ze źródła miłości. Życie w prawdzie jest znacznie prostsze. Mimo wszystko nie potępiaj kłamstwa. Otwórz serce i przyjmij je z miłością. Kłamstwo się rozpłynie. Odtąd za każdym razem, gdy w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś kto kłamie, poczujesz w sercu miłość – akceptującą i wspierającą energię podnoszącą wibracje.

 

 

(Visited 232 times, 1 visits today)

Agnieszka Salwa

Jestem miłośniczką rozwoju osobistego. Moje wpisy na blogu nawiązują do psychologii, parapsychologii oraz duchowości. Pragnę dzielić się swoim punktem widzenia, podważać przekonania, inspirować. Wzrost świadomości sprawi, że nasz świat stanie się jeszcze piękniejszy ❤️??

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
  Zacznijmy od obrazowego przykładu. Kierowcy samochodu jadącego przepisowo na…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: