zdrowie

Czy zdarzyło Ci się w ostatnim czasie oglądać telewizję? Być może zauważyłeś ogrom informacji dotyczących przeziębień i zachorowań. Zawsze jest na to lekarstwo! Syrop taki, czy inny Ci pomoże! Czy rzeczywiście musimy chorować? Nie musimy! Strach wzmaga w nas podatność na zachorowania. Kiedy się boimy doświadczamy energii o niskiej wibracji. Kiedy się boimy nasze odczucia są zupełnie inne od tych, które są związane z miłością.

Ilość posiadanego strachu jest konsekwencją ilości podświadomej winy. – D. R. Hawkins

Według D. R. Hawkinsa u osoby chorej występuje podświadome poczucie winy. Aby choroba została wyleczona niezbędne jest wybaczenie. Czym jest owa wina? Jest to skłonność do krytyki, ataku i osądzania innych. Niewiele osób wie, że tego rodzaju postawy są jednoczesnym atakiem na autonomiczny układ nerwowy i akupunkturowy.

Każda negatywna myśl ma wpływ na nasze ciało. Wraz z negatywną myślą pojawia się zaburzenie przepływu energii. Przy powtarzającej się sytuacji zaczyna rozwijać się choroba. Ciało jest odzwierciedleniem naszych myśli, zarówno tych uświadomionych, jak i przekonań, które drzemią głęboko w nas. Schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Wpływ przekonań na zdrowie doskonale obrazuje Totalna Biologia. Zagłębiając się w naukę zapoznamy się z somatycznymi przyczynami występowania chorób. Czy wiesz, że możesz zacząć słabiej widzieć, gdy będziesz dostrzegał w swoim życiu jakąś rzecz, a Twoja powtarzająca się myśl będzie brzmiała: „Nie mogę na to patrzeć”.

Cała prawda o nas jest piękna, jasna, budująca. Jesteśmy Miłością. Nie zawsze o tym pamiętamy, nie zawsze czujemy, jednak rezygnując ze wszystkiego co prawdą nie jest zaczynamy coraz bardziej zbliżać się do naszej prawdziwej istoty.

Zastanów się jakie myśli towarzyszą Ci każdego dnia. Jeżeli nie są wspierające, zrezygnuj z nich. Czy nie myślisz, że:

  • życie jest: trudne, straszne, nie do zniesienia, podłe;
  • nie chcę żyć, wolałbym umrzeć, za co ja to mam, dlaczego mnie to spotyka, nie chcę tego doświadczać;
  • jestem: gruby, brzydki, głupi, biedny, słaby, niegodny;
  • zawsze, gdy gra muzyka mam migrenę, gdy jest przeciąg robię się chory, jak mnie przewieje to się rozchoruję;

Zbadaj również myśli, które dotyczą innych osób, każda myśl wpływa na Twoje zdrowie i doświadczenie. Zawsze, gdy myślisz, myśl z miłością ❤️

 

(Visited 150 times, 1 visits today)

Agnieszka Salwa

Jestem miłośniczką rozwoju osobistego. Moje wpisy na blogu nawiązują do psychologii, parapsychologii oraz duchowości. Pragnę dzielić się swoim punktem widzenia, podważać przekonania, inspirować. Wzrost świadomości sprawi, że nasz świat stanie się jeszcze piękniejszy ❤️??

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
Hejt i krytykanctwo Powyższy cytat jest wyjaśnieniem wszechobecnego hejtu i…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: