Agnieszka Salwa

Pasjonatka rozwoju duchowego

Krótka historia miłości

Od wielu lat moim hobby są: rozwój osobisty i duchowy. Obecnie uczę się w szkole terapeutycznej, by zacząć robić, to co naprawdę kocham.  

Od kiedy pamiętam szukałam w ludziach takich wartości jak: miłość, dobroć i prawda. 

Dostrzegając fałsz i zatracenie wartości odczuwałam smutek. Pojawiły się pierwsze poszukiwania egzystencjalne i próba zrozumienia innych. Tęskniłam za światem, o którym pisał Jarosław Borszewicz:      

„szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę

gdzie szewc chodzi w butach

gdzie jak cię widzą to dzień dobry

szukam świata w którym człowiek człowiekowi człowiekiem”      

Szukałam dopóki nie zrozumiałam, że nie znajdę ciepła, miłości i radości dopóki nie odnajdę ich w sobie. Nikt nie mógł sprawić, bym odnalazła szczęście, aż wreszcie odnalazłam nieskończone pokłady tych wspaniałych, niewyczerpanych dóbr w sobie. Kiedy to się stało zrozumiałam, że nikt ani nic nie są już w stanie mi ich odebrać, że nie są uzależnione od żadnych warunków zewnętrznych, ponieważ to ja sama Tworzę te warunki…

Jeśli mi pozwolisz, poprowadzę Cię moją drogą. Zdecydujesz, czy jest dla Ciebie właściwa. Przekażę Ci wszystko co wiem dla Twojego najwyższego dobra. W moich wpisach będę zamieszczać rady, które pozwolą Ci na to, by dostrzec ograniczające wzorce i przekonania. Niebawem zrozumiesz, że kochać i być kochanym to jedno i to samo.      

Agnieszka Salwa

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się czymś podzielić lub zaproponować współpracę skorzystaj z formularza kontaktu:

8 + 14 =