Agnieszka Salwa

Pasjonatka rozwoju duchowego

 Od kiedy pamiętam szukałam w ludziach takich wartości jak: miłość, dobroć i prawda. 

Dostrzegając fałsz i zatracenie wartości odczuwałam smutek. Pojawiły się pierwsze poszukiwania egzystencjalne i próba zrozumienia innych. Tęskniłam za światem, o którym pisał Jarosław Borszewicz:      

„szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę

gdzie szewc chodzi w butach

gdzie jak cię widzą to dzień dobry

szukam świata w którym człowiek człowiekowi człowiekiem”      

Szukałam dopóki nie zrozumiałam, że nie znajdę ciepła, miłości i radości w świecie zewnętrznym, poszukiwanie na zewnątrz było bezowocne, ponieważ razem z moją podświadomością tworzyłyśmy warunki w których dominowały trudne emocje i sytuacje.

Przyglądając się własnym emocjom i nawykom, czytając książki, uczestnicząc w warsztatach, oraz szkołach: terapii uzależnień i regresingu, doświadczając regresingów jako regreser i regresowany, coraz więcej sobie uświadamiałam jednocześnie uwalniając się od kolejnych ograniczeń.

Moja radość i szczęście nie są uzależnione od żadnych warunków zewnętrznych, ich źródło jest we mnie. Warunki zewnętrzne nie są skutkiem zrządzenia losu, nie są żadną karą, ani pokutą, to ja sama Tworzę te warunki. Biorę odpowiedzialność za to czego doświadczam, kogo spotykam, jednocześnie przyglądając się wzorcom, które sprawiły, że uczestniczyłam w danej sytuacji. 

Jeśli zechcesz pokażę Ci moją drogę. Zdecydujesz, czy jest dla Ciebie właściwa. Przekażę Ci wszystko co wiem dla Twojego najwyższego dobra. W moich wpisach będę zamieszczać rady, które pozwolą Ci na to, by dostrzec ograniczające wzorce i przekonania. Niebawem zrozumiesz, że kochać i być kochanym to jedna i ta sama MIŁOŚĆ.      

Agnieszka Salwa

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się czymś podzielić lub zaproponować współpracę skorzystaj z formularza kontaktu:

6 + 2 =