Bartłomiej Raczkowski

Life & Love Coach

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się czymś podzielić lub zaproponować współpracę skorzystaj z formularza kontaktu:

15 + 9 =

Jestem nieśmiertelnym Duchem. Całym i niewinnym. Duch nie ma ciała, jest wolny. Jest taki jakim stworzył go Bóg – Jednym z Nim i wszystkimi istotami. Ta Jedność to Miłość, która nie ma przeciwieństwa. Jest wieczna, nieskończona, łagodna w swojej potędze, niezmienna, wypełnia ją pokój i bezgraniczna radość. Jest cicha jednak wszechogarniająca. Niczego nie potrzebuje, bo ma wszystko. Nic nie czyni ani nie wytwarza ale szerzy się i pomnaża w nieskończoność dając siebie całą każdemu, rozpoznając w każdym, siebie samą.

Jest też ego zwane Bartkiem. Taki ego-Bartek. Został wymyślony, by przesłaniać to kim jest naprawdę (Miłością). Jak każde ego i ego-Bartek ma swoją tożsamość którą nieświadomie wytworzył i w nią uwierzył. Ta tożsamość składa się z wielu przekonań o sobie i świecie, schematów myślowych, wierzeń, nawyków, emocji, wyuczonych zachowań, sposobów postępowania, wad i zalet, postaw, idei, marzeń, wartości, celów, umiejętności, ograniczeń etc. etc. Domem jego ego jest ciało, a świat miejscem w którym może udowadniać swoją wyjątkowość i indywidualność w stosunku do innych ego-ciał.

Na szczęście umysł ego-Bartka został zainspirowany Miłością Ducha. Od tego czasu jego ego zaczęło opowiadać się przeciwko samemu sobie uwalniając po kolei jedno ograniczenie po drugim. Jedno przekonanie, jedno wierzenie, jedno złudne postrzeganie siebie i świata, po drugim. Czym więcej ograniczeń zostaje uwolnionych i usuniętych, tym więcej bezwarunkowej Miłości, Radości, Szczęścia i Pokoju pojawia się w ich miejsce jako prawdziwie naturalny stan, w którym rozpoznaje siebie, którym zawsze był. Proces został rozpoczęty. Wynik jest pewny.

Duch inspiruje Miłością. Ego-Bartek jednak korzysta z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznał i opanował dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznał i wciąż poznaje techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaha się użyć.

Prywatnie początkujący podróżnik, miłośnik biegania który i innym sportem nie pogardzi, mol książkowy, leń patentowany zwany coach couch potato, który lubi długo spać i późno wstawać. Miłośnik przyrody i spokoju. Domator i introwertyk (podobno wszyscy duchowi mistrzowie nimi byli więc może jeszcze coś ze mnie będzie). Emocjonalny, wrażliwy i romantyczny (czasami). Do tego bez poczucia humoru i dystansu do siebie. Ta kompilacja cech (sukcesywnie uwalniana) tworzy osobowość ego-Bartka. Kropka.

Life & Love Coaching oraz Love Therapy

Przeczytaj i poznaj moje metody pracy

i obszary w któych najbardziej mogę Ci pomóc: