jak spełnić marzenia

W tym artykule odpowiem na pytanie: Jak spełnić marzenia? Za chwilę zapoznasz się ze spostrzeżeniami trzech osób i poznasz sposób na to, by to o czym marzysz pojawiło się w twoim życiu. Te same techniki można zastosować zarówno do nabycia rzeczy materialnych, czy w celu zaproszenia do życia idealnego partnera.

Przyjmij nowy punkt widzenia

Na początku mam do Ciebie jedną prośbę. Na czas czytania tego tekstu otwórz swój umysł i postaraj się o to, by twoja logika korzystająca z utartych schematów i przekonań, nie ograniczała ci pola widzenia. Prawdopodobnie zanim opisane techniki zaczną działać, będziesz musiał przyjrzeć się swoim przekonaniom. Znacznie lepsze rezultaty otrzymasz, gdy poziom energii w Twoim ciele wzrośnie po przekroczeniu granicy lęku, wtedy też znikną przeszkody uniemożliwiające cieszenie się z rzeczy i relacji, które otrzymasz w darze. W tym celu odsyłam Cię do lekcji, których tematem jest lęk.

Jak spełnić marzenia?

Joseph Murphy w książce pt. Potęga podświadomości napisał, że każdy z nas powinien doświadczać w życiu wszystkiego, co najlepsze: miłości i obfitości. To stany naturalne. Według Murphy’ego należy pozbyć się wszelkich przesądów dotyczących pieniędzy. Kiedy już odbierze się wartość ograniczającym przekonaniom, należy przekonać i zakodować swoją podświadomość powtarzając:

“Pieniądze są dobre. Lubię pieniądze. Korzystam z nich z rozwagą. Wykorzystuję je wyłącznie w pozytywnych celach. Przyjmuję je i wydaję z wdzięcznością a one do mnie wracają. W moim życiu jest bezustanny przepływ pieniędzy.”

W przypadku idealnej partnerki początek sentencji brzmi:

“Przyciągam teraz odpowiednią kobietę, która doskonale do mnie pasuje. Dzięki boskiej miłości, która mnie łączy z tą idealną partnerką, powstaje między nami więź duchowa.” – Joseph Murphy

Pełny opis techniki znajduje się w książce.

Spełnianie marzeń wg Giberta Vitaliy

Gibert Vitaliy w książce pt. modelowanie przyszłości, wzbogaca wyżej przedstawione podejście o kolejne szczegóły. Gibert radzi, by wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie. Należy zaprzestać czerpania przyjemności z odgrywania roli osoby słabej, bezradnej, atakowanej przez innych. Nikt cię nie atakuje! Wszystko, co ci się przytrafia jest wynikiem twoich myśli i przekonań z przeszłości, które utrzymujesz w podświadomości. Jeżeli zrozumiesz, że wyłącznie od ciebie zależy twoje życie, możesz przejść do kolejnego kroku.

Zacznij podczas medytacji odczuwać połączenie z całym światem, poczuj że jesteś jego częścią, że stanowicie jedność. Poczuj tę jedność z bezwarunkową miłością.  Jeżeli nie wiesz jak masz to zrobić, przeczytaj lekcję pt. praktyka emocji. Kiedy już uda ci się wejść w opisany stan, poczuj że to o czym marzysz już się spełniło. Zobacz daną rzecz, bądź sytuację oczami wyobraźni, postaraj się dokładnie wyobrazić: jak wyglądasz, co czujesz, gdzie jesteś. Kiedy już skończysz, otwórz oczy i pozostaw swoje pragnienie w tajemnicy do chwili, gdy się spełni. Nie przywiązuj się do swojego celu. Traktuj go jak prezent z ubiegłych urodzin. Jest już twój. Ten sposób tworzenia rzeczywistości praktykujesz przez kilka dni przez 5-10 minut a następnie zaczynasz spełniać kolejny cel. Lub zaprzestajesz działań. Podstawą jest odczuwanie bezwarunkowego szczęścia.

Dr David Hawkins cele a “Technika uwalniania”

Nasz kochany doktor napisał, że chcenie jest przeszkodą w osiągnięciu tego, co pragniemy, będąc równoznacznym ze stwierdzeniem: “nie mam tego”, co jest powodem powstania psychicznego dystansu stanowiącego blokadę odbierającą energię.

“Niemożliwe staje się możliwe się możliwe, gdy tylko się całkowicie poddamy i odpuścimy. Dzieje się tak, ponieważ chcenie blokuje otrzymanie tego, czego chcemy, i wywołuje strach, że tego nie otrzymamy.” – David Hawkins

Należy zezwolić na to, by to czego pragniemy manifestowało się w naszym życiu bez wysiłku, w najodpowiedniejszym dla nas momencie, w najlepszy sposób. Nasza logika nie jest w stanie dorównać inteligencji przyczyniającej się do spełnienia celu. Hawkins radzi, by wyobrazić sobie z miłością cel, można go np. dokładnie opisać na kartce ze szczegółami z wiedzą, że już się spełnił. Na koniec należy odpuścić chcenie. Opisany cel się zmaterializuje.

Pamiętaj, że Twoim głównym celem jest bezwarunkowa miłość. Zawsze i wszędzie. Rzeczy materialne oraz partnerzy towarzyszą Ci tylko w Twojej podróży do domu.

I tyle! Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń  😉 ❤️

Z miłością,

Agnieszka

 

(Visited 448 times, 1 visits today)

Agnieszka Salwa

Jestem miłośniczką rozwoju osobistego. Moje wpisy na blogu nawiązują do psychologii, parapsychologii oraz duchowości. Pragnę dzielić się swoim punktem widzenia, podważać przekonania, inspirować. Wzrost świadomości sprawi, że nasz świat stanie się jeszcze piękniejszy ❤️??

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
Cechy i postawy pożądliwości Choć przez ostatnie kilka lekcji sporo…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: