W tym artykule odpowiem na pytanie: Jak spełnić marzenia? Za chwilę zapoznasz się ze spostrzeżeniami trzech osób i poznasz sposób na to, by to o czym marzysz pojawiło się w twoim życiu. Te same techniki można zastosować zarówno do nabycia rzeczy materialnych, czy w celu zaproszenia do życia idealnego partnera.

Przyjmij nowy punkt widzenia

Na początku mam do Ciebie jedną prośbę. Na czas czytania tego tekstu otwórz swój umysł i postaraj się o to, by twoja logika korzystająca z utartych schematów i przekonań, nie ograniczała ci pola widzenia. Prawdopodobnie zanim opisane techniki zaczną działać, będziesz musiał przyjrzeć się swoim przekonaniom. Znacznie lepsze rezultaty otrzymasz, gdy poziom energii w Twoim ciele wzrośnie po przekroczeniu granicy lęku, wtedy też znikną przeszkody uniemożliwiające cieszenie się z rzeczy i relacji, które otrzymasz w darze. W tym celu odsyłam Cię do lekcji, których tematem jest lęk.

Jak spełnić marzenia?

Joseph Murphy w książce pt. Potęga podświadomości napisał, że każdy z nas powinien doświadczać w życiu wszystkiego, co najlepsze: miłości i obfitości. To stany naturalne. Według Murphy’ego należy pozbyć się wszelkich przesądów dotyczących pieniędzy. Kiedy już odbierze się wartość ograniczającym przekonaniom, należy przekonać i zakodować swoją podświadomość powtarzając:

“Pieniądze są dobre. Lubię pieniądze. Korzystam z nich z rozwagą. Wykorzystuję je wyłącznie w pozytywnych celach. Przyjmuję je i wydaję z wdzięcznością a one do mnie wracają. W moim życiu jest bezustanny przepływ pieniędzy.”

W przypadku idealnej partnerki początek sentencji brzmi:

“Przyciągam teraz odpowiednią kobietę, która doskonale do mnie pasuje. Dzięki boskiej miłości, która mnie łączy z tą idealną partnerką, powstaje między nami więź duchowa.” – Joseph Murphy

Pełny opis techniki znajduje się w książce.

Spełnianie marzeń wg Giberta Vitaliy

Gibert Vitaliy w książce pt. modelowanie przyszłości, wzbogaca wyżej przedstawione podejście o kolejne szczegóły. Gibert radzi, by wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie. Należy zaprzestać czerpania przyjemności z odgrywania roli osoby słabej, bezradnej, atakowanej przez innych. Nikt cię nie atakuje! Wszystko, co ci się przytrafia jest wynikiem twoich myśli i przekonań z przeszłości, które utrzymujesz w podświadomości. Jeżeli zrozumiesz, że wyłącznie od ciebie zależy twoje życie, możesz przejść do kolejnego kroku.

Zacznij podczas medytacji odczuwać połączenie z całym światem, poczuj że jesteś jego częścią, że stanowicie jedność. Poczuj tę jedność z bezwarunkową miłością.  Jeżeli nie wiesz jak masz to zrobić, przeczytaj lekcję pt. praktyka emocji. Kiedy już uda ci się wejść w opisany stan, poczuj że to o czym marzysz już się spełniło. Zobacz daną rzecz, bądź sytuację oczami wyobraźni, postaraj się dokładnie wyobrazić: jak wyglądasz, co czujesz, gdzie jesteś. Kiedy już skończysz, otwórz oczy i pozostaw swoje pragnienie w tajemnicy do chwili, gdy się spełni. Nie przywiązuj się do swojego celu. Traktuj go jak prezent z ubiegłych urodzin. Jest już twój. Ten sposób tworzenia rzeczywistości praktykujesz przez kilka dni przez 5-10 minut a następnie zaczynasz spełniać kolejny cel. Lub zaprzestajesz działań. Podstawą jest odczuwanie bezwarunkowego szczęścia.

Dr David Hawkins cele a “Technika uwalniania”

Nasz kochany doktor napisał, że chcenie jest przeszkodą w osiągnięciu tego, co pragniemy, będąc równoznacznym ze stwierdzeniem: “nie mam tego”, co jest powodem powstania psychicznego dystansu stanowiącego blokadę odbierającą energię.

“Niemożliwe staje się możliwe się możliwe, gdy tylko się całkowicie poddamy i odpuścimy. Dzieje się tak, ponieważ chcenie blokuje otrzymanie tego, czego chcemy, i wywołuje strach, że tego nie otrzymamy.” – David Hawkins

Należy zezwolić na to, by to czego pragniemy manifestowało się w naszym życiu bez wysiłku, w najodpowiedniejszym dla nas momencie, w najlepszy sposób. Nasza logika nie jest w stanie dorównać inteligencji przyczyniającej się do spełnienia celu. Hawkins radzi, by wyobrazić sobie z miłością cel, można go np. dokładnie opisać na kartce ze szczegółami z wiedzą, że już się spełnił. Na koniec należy odpuścić chcenie. Opisany cel się zmaterializuje.

Pamiętaj, że Twoim głównym celem jest bezwarunkowa miłość. Zawsze i wszędzie. Rzeczy materialne oraz partnerzy towarzyszą Ci tylko w Twojej podróży do domu.

I tyle! Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń  😉 ❤️

Z miłością,

Agnieszka

Recommended
Czy można kochać za bardzo? Jak rozpoznać zdrowe relacje od…