Lekcje Miłości

 Już od 1 stycznia zapraszamy na Lekcje Miłości  

Będziemy dzielić się z Wami lekcjami dotyczącymi miłości, zarówno tej wewnętrznej (miłości do samego siebie) jak i zewnętrznej (wyrażanie miłości, związki itd.). Każda lekcja to dawka inspiracji, przemyśleń a także proste ćwiczenia pozwalające odczuć czym jest #Miłość i jak ją wyrażać, by nasze życie i życie naszych bliskich z każdym dniem nabierało więcej radości, szczęścia i spokoju.

 

?Czego dotyczą lekcje miłości?

Lekcje miłości obejmują szeroki zakres tematów jak i źródeł z których będziemy czerpać, poczynając od psychologii klasycznej, przez nowoczesne nurty rozwoju osobowości, psychologię relacji, psychologię pozytywnego myślenia, holistyczne terapie, psychoterapię, aż do źródeł ezoterycznych i duchowych. Ustaliliśmy zarys tematów miesiąca i każdego tygodnia, które będą powoli się rozwijać, postępować i ewoluować do głębszych zagadnień, potrzebnych często do całkowitego zrozumienia tych wcześniejszych – jest to swobodnym lecz ustrukturyzowanym procesem edukacyjnym. Chcemy poprowadzić każdego czytelnika po drabinie nauki, zrozumienia, budowania umiejętności i ogólnego wzrostu poziomu świadomości Miłości.

I tak 1 część będzie dotyczyć ogólnie o MIŁOŚCI?, a jego poszczególne tygodnie będą skupiać się na tym czym miłość jest, a czym nie; jak obudzić w sobie miłość; i jakie są przeszkody stojące na tej drodze.

Druga część będzie skupiać się SPOSOBACH I RODZAJACH WYRAŻANIA MIŁOŚCI?, tj. miłości partnerskiej, rodzinnej, przyjacielskiej i miłości do siebie samego. Kolejne miesiące, to już przeprawa przez ograniczenia jakie sobie sami budujemy, a które zaburzają zdolność odczuwania, wyrażania i zniekształcają postrzeganie Miłości – te ograniczenia, to między innymi ZŁOŚĆ, POŻĄDANIE, LĘK CZY DUMA? – postaramy się im wszystkim przyjrzeć i znaleźć sposoby, do ich przekroczenia. Druga połowa roku naszej wspólnej podróży będzie skupiać się łagodnych lekcjach prowadzących nas wprost do jądra Miłości. Gdy już pozbędziemy się chmur o których przed chwilą była mowa, a które przysłaniały nam słońce (czyt. Miłość), będziemy gotowi na naukę ODWAGI, WDZIĘCZNOŚCI i PRZEBACZENIA?, które będą jak winda do nieba 🙂Całkowicie zmieni się nasze wewnętrzne życie, poziom świadomości, emocji, motywacji, życiowej energii itd. Całość naszej wędrówki zakończymy w ten sam sposób, co ją zaczęliśmy, czyli miesiącem Miłości, tym razem już bezwarunkowej, przenikającej nasze serca i umysły. Taki jest cel i wierzymy w to, że każdy, kto będzie go z nami ćwiczył, osiągnie niesamowite efekty.

 

? O NAS:

Jest nas dwoje. Kobieta i mężczyzna. Część z nas jest terapeutami i coachami, druga część pasjonatami życia i miłości. Oboje zafascynowani rozwojem osobistym, a jeszcze bardziej duchowym, który nie jest jedynie pasją – jest celem naszego życia. Oboje odczuwamy emocje i nie zawsze są idealne lecz radzimy sobie z nimi otulając je Miłością, której sami codziennie się uczymy i w niej wzrastamy. Część z nas jest rodzicami, a druga część wujkami. Oboje jesteśmy początkującymi podróżnikami, odkrywcami własnego wnętrza, uczniami Ducha Świętego, Aniołów, Boga i Miłości rzecz jasna ? Jako Agnieszka i Bartek, jesteśmy normalnymi ludźmi, nie jesteśmy idealni i popełniamy błędy, czasami czujemy lęk, czasami się złościmy, ale zawsze przebaczamy i kochamy. Jako Miłość nie jesteśmy jednak ciałami, mężczyzną i kobietą, jesteśmy – JEDNYM.

Więcej o naszych ciałach:
Bartek – http://pathoflove.pl/bartek/
Agnieszka – http://pathoflove.pl/agnieszka/

_____________________

Mamy nadzieje, że włączycie się z nami w tą piękną inicjatywę zrobienia roku 2017, rokiem bezwarunkowej miłości przeobrażającej ludzkie serca i życia. Drzemie w nas wszystkich moc zdolna przekraczać wszystkie ograniczenia, łamiąca bariery, pokonująca strach i rozświetlająca umysły, a gdy razem łączymy się w jednej intencji, ta moc jeszcze bardziej przybiera na sile i jak kula śnieżna staje się nie do zatrzymania. Zapraszamy na lekcje miłości.

 

 

 

(Visited 462 times, 2 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: