urazy

Miłość…

W rozwoju duchowym i głębokim rozwoju osobistym, w których Miłość jest ich sednem, podstawą i celem samym w sobie, to założenie, że nie istnieją żadne usprawiedliwione urazy jest fundamentem potrzebnym do obudzenia w sobie Miłości i życia nią.

Ego…

Ego jednak od razu zaprzecza mówiąc „a co z tym lub z tamtym” i zaczyna rozwijać całą listę zażaleń, doznanych krzywd, niespełnionych oczekiwań, zawodów, potwornych sytuacji, których samo doznało lub dzieją się na świecie, i które są dla niego bezustanną pożywką (przeczytaj wczorajszą lekcje) blokującą doznawanie Miłości, a co za tym idzie odwagi, akceptacji, radości, szczęścia, a nawet zdrowego rozsądku.

Szansa…

Aby móc iść dalej i mieć szanse na rozwój wspomnianych przed chwilą wysokich poziomów świadomości i dostępnej w nich energii, to niezbędne jest uwolnienie się od żerowania na poczuciu winy, strachu, obwinianiu i od całej tej postawy wyszukiwania wszędzie powodów do cierpienia, trzymając się starych żalów (Przeczytaj lekcje: Miłość nie żywi żalu) i tworzenia nowych. To jedyny sposób.

Zadaj sobie pytanie czy chcesz się trzymać tego całego negatywizmu i wszystkich związanych z nim konsekwencji czy też chcesz raz na zawsze z tym skończyć i pozwolić sobie na poczucie Miłości?

Wybór zawsze należy do ciebie i nie ma nic wspólnego z tym, co ktoś Ci zrobił, lub jaki jest świat. Świat nie rządzi twoimi wyborami i tym jak się czujesz. Jesteś za to w 100% odpowiedzialny i w każdej chwili możesz podjąć decyzję o wybaczeniu sobie i innym przeszłości wybaczeniu światu to jaki jest i wybranie Miłości.

(Visited 154 times, 1 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
  Egotyzm, to potrzeba i dążenie do utrzymywania oraz rozwijania…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: