miłość jest Twoją naturą

 

Kim jestem? Czym jest miłość?

Zadaj sobie proszę te pytania i na nie odpowiedz: JAK WYGLĄDAŁOBY MOJE ŻYCIE, GDYBYM WIEDZIAŁ, ŻE JESTEM BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚCIĄ, niezależną od czynników zewnętrznych, niezmiennym stanem, łagodną, wspierającą i ożywiającą energią oraz wibracją, która zawsze sama w sobie jest pełna i spełniona, nieograniczoną ciałem, sytuacją materialną, inteligencją, osiągnięciami, miejscem w którym mieszkam i ludźmi którymi się otaczam? Jakbym żył? Jakbym się czuł? Jakbym myślał? Jakbym się zachowywał? Daj sobie chwilę na to, by odpowiedzi przyszły z głębi ciebie, z twojego serca, z twojej duszy, która jest miłości domem, a nie z poziomu intelektualnego czy rozsądku który nigdy jej nie zrozumie.

 

Miłość jest stanem

Miłość to stan, pole energii, filar na którym opierają się wartości i życie. Początkowo jest świadomą decyzją, która płynie z wnętrza, by kochać. Potrzebne są wtedy konkretne wysiłki i świadomie podejmowane działania, które nas w tym ugruntują i potwierdzą, to, że miłość sama w sobie jest wystarczającą nagrodą, by kochać. To wewnętrzne doświadczenie jest potrzebne, by Miłość mogła przemienić się w bezwarunkowy i bezwysiłkowy stan, który staje się esencją i podstawą istnienia. Staje się wtedy wszechogarniającą, nieoceniającą, miłującą, patrzącą na całość życia jako na jedność, przebaczającą, radosną i inspirującą mocą wewnętrzną, napędzaną samą sobą, samospełnioną i pełną.

 

Mimo tego, że miłość jest pełna, to jej cudowną właściwością jest jej pomnażanie się i szerzenie. Czym bardziej postanawiasz kochać, tym więcej jest w Tobie miłości, a czym więcej jej jest, tym bardziej kochasz i w ten sposób napędza się sama sobą, a jej naturalną właściwością jest dzielenie się sobą z innymi. I choć miłość jest abstrakcyjnym stanem bez formy, to jednak przejawia się w konkretnych i mierzalnych skutkach, zarówno na poziomie ciała i mózgu (wzrost endorfin), emocji (pokój, radość, szczęście) czy konkretnych zachowaniach (przytulenie, uśmiech, powiedzenie czegoś lub zrobienie tego, co jest w danej sytuacji konieczne).

 

?„Miłość to droga, którą z wdzięcznością podążam” – Kurs Cudów. ?

____________________

Jeśli masz ochotę podziel się w komentarzu swoją odpowiedzią na pytanie z początku postu, a jeśli spodobał ci się nasz projekt, będziemy wdzięczni za lajka (y) i udostępnienie. Ściskamy z Miłością i do zobaczenia jutro przy kolejnej Lekcji Miłości

 

 

(Visited 590 times, 1 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
 Już od 1 stycznia zapraszamy na Lekcje Miłości   Będziemy…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: