Obudź duchowy i osobisty potencjał

Większość myśli, że duchowość jest czymś trudnym, wymaga poświęceń, siedzenia godzinami w nudnej medytacji lub że jest ucieczką od problemów życia codziennego. I że nie przynosi w życiu żadnych korzyści.

Nic z tego nie jest prawdą. PRAWDZIWA DUCHOWOŚC JEST PROSTA I ZMIENIA CAŁY WEWNETRZNY ŚWIAT!

Wiele osób czuje, że marnuje swój potencjał, zmaga się z poczuciem braku sensu życia nie potrafiąc go odnaleźć, czują się samotni, smutni, są apatyczni, a życie postrzegają jako pasmo pełne problemów, przeciwności i niespełnionych pragnień, których osiągniecie uważają za konieczne, by być szczęśliwymi. Często brakuje im energii, motywacji i siły, by wprowadzić stałe zmiany i zmienić nawyki. Czy tak musi być?

Zdecydowanie nie. PRAWDZIWA OSOBISTA MOC CIĄGLE W TOBIE JEST!

OBUDZENIE DUCHOWEGO I OSOBISTEGO POTENCJAŁU WYMAGA DEKLARACJI I NAWYKU ŻYCIA OPIERAJĄCEGO SIĘ O 7 OBLICZY MOCY INTENCJI.

Te oblicza to:

  1. Odwaga, rozwój i kreatywność
  2. Dobroć i życzliwość
  3. Piękno
  4. Wdzięczność
  5. Wybaczenie
  6. Miłość
  7. Otwartość i poddanie

Te 7 duchowych narzędzi stosowanych wytrwale i w każdej sytuacji wystarczy by z jednej strony uwalniać się od negatywności jaką mamy, a która jest domeną naszego ego (egoizmu), negatywności takich jak uzależnienia, smutek, apatia, złość, brak energii i motywacji, pożądanie, lęk itp.; a z drugiej by obudzić naszą wewnętrzną duchową i osobistą moc, dzięki której wszystkie wyzwania, przeciwności, i życiowe okazje będą przekraczane z łatwością i będą stanowiły kolejną okazję do duchowego wzrostu.

Jak piszę dr. W. Dyer o mocy Intencji:

„Trzymaj się swojego życia poprzez wyrażanie siedmiu obliczy intencji, a poszczególne problemy rozwiążą się same. Nie będziesz potrzebować specjalnej odpowiedzi na pytanie, jaki jest Twój sens życia ani jak go znaleźć. TWÓJ ŻYCIOWY CEL ZNAJDZIE SIĘ SAM”.

WYZWANIE!

Wykorzystajmy te 7 duchowych narzędzi ćwicząc każdego dnia jeden z nich przez kolejny tydzień i sprawdźmy jak zmieni się nasza wewnętrzna energia.

Wyzwanie nie wymaga absolutnie żadnej zmiany w codziennych planach i obowiązkach. Polega jedynie na zmianie swojej wewnętrznej postawy i swoich myśli oraz drobnych czynnościach wplecionych w to, co i tak mamy do zrobienia. Mówiłem, że duchowość jest prosta. Nie wymaga praktycznie żadnych zewnętrznych zmian. Świat zewnętrzny jednak zmieni się sam w odpowiedzi na nasze nowe wewnętrzne wybory i postawy. Ot to cała tajemnica duchowości 🙂

ZASADY WYZWANIA:

  1. Codziennie wspólnie będziemy ćwiczyć jedną postawę. Jej opis i wskazówki jak to robić będę publikował codziennie rano w kolejnych Lekcjach Miłości.
  2. W ciągu dnia staramy się wykorzystać ćwiczoną postawę przynajmniej 3 razy. Czym więcej tym lepiej.
  3. Wieczorem pod dedykowanym do tego postem każdy, kto będzie miał ochotę, będzie mógł podzielić się swoim doświadczeniem z tego dnia.

OCZEKIWANE ZMIANY I KORZYŚCI PO TYGODNIU:

– Wzrost radości i bezwarunkowego szczęścia

– Więcej życiowej energii i motywacji do działania

– Rozwój intelektualny i emocjonalny

– Wzrost akceptacji siebie i innych

– Wzrost poczucia własnej wartości

– Zyskanie poczucia sensu życia

– Wzrost intuicji

– Wzrost odwagi

– Więcej wewnętrznego spokoju

– MIŁOŚĆ <3

– Dużo MIŁOŚCI 🙂

ZAPROŚ DO WYDARZENIA ZNAJOMYCH I RAZEM DOŁĄCZCIE DO WYZWANIA

Wyzwanie organizowane jest na Facebooku: KLIKNIJ I DOŁĄCZ! 

ZMIANA ŚWIATA NA LEPSZE ZACZYNA SIĘ OD UZDROWIENIA SWOJEGO WNĘTRZA POPRZEZ PROSTĄ ZMIANĘ POSTRZEGANIA, KTÓRA PRZYNOSZĄC WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, WSPÓŁCZUCIE, RADOŚĆ, SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ JEST ZDOLNA DO UZDRAWIANIA ŚWIATA!

Ghandi powiedział „Bądź zmianą, którą chciałbyś ujrzeć w świecie”. Niech te słowa będą fundamentem naszego wyzwania!

Recommended
Cele Gdy jest się na niskich poziomach świadomości, jak wstyd,…