potęga podświadomości

 

Potęga podświadomości to nie tylko tytuł książki. Mowa o potężnej sile determinującej nasze doświadczenia. Podświadomość koduje wszystko z czym mamy styczność. Zapisuje ogromną ilość danych, które umykają naszej świadomości. Termin “podświadomość” został wprowadzony do słownika psychologii po raz pierwszy przez Pieree’a Janet. Według Wikipedii Carl Gustaw Jung już wcześniej używał tego słowa. Obecnie podświadomość jest postrzegana jako określenie stosowane w parapsychologii. Łączy się ze świadomością i nadświadomością. Terminologia niejednokrotnie staje się obiektem sporów. Zastanów się, co jest ważniejsze? Słowo, czy prawda którą ktoś chce Ci przekazać?

 

Potęga podświadomości – książka

Joseph Murphy jest autorem książki szeroko traktującej o zjawiskach, które zachodzą w naszym życiu. Postrzeganie ich jako przypadki, będzie właściwe aż do momentu, gdy postanowisz, że nie chcesz by Twoim życiem władało zrządzenie losu. Mam dobrą wiadomość. Możesz odzyskać swoją moc i zacząć funkcjonować zupełnie inaczej niż dotychczas.

“Wielu ludzi uważa, że istnieje inteligencja, która samodzielnie kierowałaby organizmem, gdyby jej na to pozwolono. W pewnym sensie jest to słuszne. Problem polega na tym, że przeszkadza jej świadomość ze swymi doznaniami zmysłowymi opartymi na świadectwach zewnętrznych. Stąd biorą się niesłuszne poglądy, strach i fałszywe opinie. Gdy na skutek uwarunkowań psychicznych i emocjonalnych w podświadomości zapiszą się lęki, fałszywe poglądy i negatywne schematy myślowe, podświadomości nie pozostaje nic innego, jak dokładne wypełnienie zaleceń świadomości” – Joseph Murphy

 

Świadomość kluczem do zmiany

Poprzez zrozumienie twórczej siły umysłu będziesz mógł dostrzec skąd w Twoim życiu pojawiają się problemy, choroby i niedostatek. Wspaniałe wskazówki zawarte w książce zachęcają do zmiany postępowania wedle przykazania: “Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”. Przebaczenie jest darem. Szczere motywy pozwalają na doświadczanie życia pełnego miłości.

Potęga podświadomości pozwala na zrozumienie wielu zagadnień. Po kilku latach od wydania książki, autor przyznał że jego dzieło zawiera opisy nadświadomości, o której podczas pisania, jeszcze niczego nie wiedział. Uczulam, że niektóre fragmenty zawarte w książce dotyczą nadświadomości.

 

Zobacz gdzie możesz kupić książkę w dobrej cenie:

 

Recommended
  Nie musisz od razu wszystkiego zmienić. Nie musisz w…