Kocham Cię

 

Przez ostatni tydzień mówiliśmy o tym jak obudzić w sobie Miłość. Robi się to zawsze przez jej wybór, każdego dnia i w każdej chwili. Nic więcej nie potrzeba oprócz wyboru i pamięci o niej. Czym częściej się na nią decydujemy, czym częściej o niej pamiętamy, tym więcej się jej w nas budzi i zaczyna być naszym nawykiem, naturalnym przejawem tego kim naprawdę jesteśmy w naszych sercach.

Dzisiaj ostatnie ćwiczenie, które jeśli stanie się nawykiem zmieni całe twoje postrzeganie, poziom energii, wszystkie emocje, myśli i zachowania. To ćwiczenie ma ogromną moc, choć sprowadza się do dwóch prostych słów – Kocham Cię!

Niech te dwa proste słowa wypełnią dzisiaj (i jutro, i przez najbliższy tydzień, a nawet miesiąc i rok) całkowicie Twój umysł. Wybierz je zaraz po obudzeniu i niech towarzyszą Ci przez cały dzień, wnosząc je we wszystko co tego dnia robisz, mówisz, czujesz. Niech wpłyną do każdej rzeczy z którą masz kontakt, do pożywienia które akurat jesz, do każdej spotkanej osoby, do każdego wspomnienia, każdego wyobrażenia w umyśle. Do wszystkiego!

 

POSTANÓW DZISIAJ ODPOWIADAĆ NA WSZYSTKO CO SIĘ WYDARZY PROSTYMI SŁOWAMI –

KOCHAM CIĘ!

 

Niech to będzie jedyna odpowiedź, po której Twój umysł ucichnie.

 

  • Gdy cokolwiek pomyślisz, miłego lub nie, o sobie lub o kimś innym, o przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości, od razu powiedz sobie – KOCHAM CIĘ!
  • Cokolwiek poczujesz – radość, szczęście, entuzjazm, złość, zazdrość, lęk – od razu odpowiedz KOCHAM CIĘ i
  • Cokolwiek będziesz robił – siedział przy komputerze, oglądał telewizje, bawił się z dzieckiem, jechał samochodem, brał prysznic, robił obiad, cokolwiek – za każdym razem powiedz sobie KOCHAM CIĘ!
  • Z kimkolwiek będziesz rozmawiał i jakkolwiek będzie to miła lub niemiła rozmowa – za każdym razem, zanim cokolwiek odpowiesz tej osobie, wybierz w umyśle Miłość mówiąc KOCHAM CIĘ!
  • W każdej chwili gdy tylko sobie przypomnisz – po prostu powiedz KOCHAM CIĘ!

 

Powtarzaj te słowa delikatnie ale z uwagą. Nigdy nie próbuj wymuszać żadnych uczuć z nimi związanych. Nie o to w tym chodzi. Uczucia same się zmienią lub nie, ale Twoje postrzeganie ulegnie transformacji, gdy te słowa zaczną docierać do każdej komórki ciała, każdego zakamarku umysłu i zaczną żyć w sercu.

Już po przeżyciu tak kilku godzin możesz zauważyć duże zmiany jednak nie zrażaj się gdy od razu nie przyjdą. Przyjdą na pewno w swoim czasie, daj go sobie trochę i wybieraj Miłość w każdej chwili, a prędzej lub później (na pewno prędzej) zdumiewające efekty i miłość wypełni Twoje serce, ciało i umysł. Tego Ci życzymy.

 

Podziel się proszę swoimi doświadczeniami. Każdy jest inny i w nieco inny sposób może doświadczać tego cudownego ćwiczenia, będziemy wdzięczni za podzielenie się swoją historią i swoimi doświadczeniami.

(Visited 547 times, 1 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
  Rano... Codziennie rano, gdy tylko się przebudzisz skieruj łagodnie…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: