przebaczenie

Więzienie otwarte

A czy to zrobisz zależy już tylko od Ciebie (Przeczytaj wczorajszą lekcję: Nie istnieją żadne usprawiedliwione urazy). Jesteś w więzieniu, które jest otwarte. Możesz z niego wyjść kiedy tylko o tym zdecydujesz.

Nie musisz wcale wyrównywać rachunków ze swoimi „oprawcami”. Budda mówił, że nie trzeba karać i wyrównywać rachunków z innymi, ponieważ oni sami i tak doprowadzą do swojego upadku żyjąc w taki sposób. To tylko kwestia czasu. To karma.

 

(Visited 167 times, 1 visits today)

Bartłomiej Raczkowski

Na co dzień korzystam z wyuczonych narzędzi psychologicznych i duchowych, by skutecznie uwalniać się od swoich ograniczeń i pomagać w tym innym. Jako wykształcony trener osobowości, terapeuta psychologiczny, life coach i uczestnik wielu psychologicznych kursów poznałem i opanowałem dziesiątki technik pracy z umysłem. Natomiast jako student metafizycznego kursu bezwarunkowej miłości, praktyk medytacji, uczestnik kursów duchowego rozwoju, pasjonat duchowej literatury, poznałem i wciąż poznaję techniki pracy na najgłębszych poziomach umysłu, których nie zawaham się użyć 🙂 ?

Więcej o mnie
Wyświetl wszystkie posty
Recommended
Miłość… W rozwoju duchowym i głębokim rozwoju osobistym, w których…
Dołącz do Lekcji Miłości
Zapisz się, by otrzymywać informacje o najlepszych artykułach, materiałach i darmowych kursach!
Nikomu nie udostępnimy Twoich danych. Obiecujemy też nie męczyć Cię wieloma mailami :)
Dziękujemy
Sprawdź proszę skrzynkę pocztową. Przesłaliśmy Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu email. Kliknij w wysłany link, byśmy mogli do Ciebie pisać.
Podziel się naszą stroną z innymi: