Life & Love

Coaching / Terapia

z Bartkiem

Moje atuty i osiągnięcia:

N

Terapeuta Uzależnień i Doradca Rozwoju Osobowości.

N

Certyfikowany Coach (W trakcje akredytacji jednej z najwiekszych organizacji coachingowych – ICF)

N

Certyfikowany Doradca dietetyczny, coach zdrowia i psychodietetyk

N

Skończyłem kilkanaście kursów psychologicznych i duchowych (m.in. RTZ, NLP, Huna, Core Transformation)

N

Przeczytałem ponad 200 książek z rozwoju osobistego i duchowego

N

Jedną napisałem: “Autopilot Podświadomości”

N

Autor multimedialnych programów rozwoju osobistego – Struktura Umysłu, Warsztat Pozbywania się Fobii, Kursy Hipnozy

W tym Ci najbardziej pomogę:

ŚCIEŻKA ŻYCIOWA

Jak odnaleźć cel w życiu i swoje pasje? Co zrobić by osiągnąć zawodowy i prywatny sukces? Jak być szczęśliwym i spełnionym? Jak uwolnić się od przeszłości?  A jak radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Z moją pomoca znajdziesz odpowiedzi.

ŚCIEŻKA DUCHOWA

Rozwój duchowy to głębokie połączenie z sercem i umysłem. Z własną duszą. Z istotą tego kim naprawdę jesteśmy. Z Bogiem, z Istnieniem, z Absolutem. To połączenie przynosi pokój w umyśle, miłość w sercu, radość na twarzy oraz odpowiedzi na pytania – kim jestem i dlaczego się tu pojawiłem?

RELACJE W ZWIĄZKU I RODZINIE

Problemy oraz konflikty w związku i rodzinie da się rozwiązać. Przy odpowiedniej wiedzy i umiejetnościach, to okazja, by związek stał się trwalszy, silniejszy i bardziej kochający. Nauczę Cię rozwiązywać konflikty, lepiej się komunikować, wyrażać miłość lub przyciągnąć wymarzonego partnera.

UWALNIANIE TRUDNYCH EMOCJI

Lęk, strach, złość, smutek, depresja, apata, żal, wstyd itp. To trudne emocje, które destrukcyjnie wpływają na życie. Można je jednak bezpiecznie uwolnić i zbudować pewność siebie, oraz poczucie własnej wartości. Pomogę Ci to skutecznie zrobić. 

NAWYKI I MOTYWACJA

Jak zmienić nawyki? Jak zmotywować się do działania? Jak odnaleźć w sobie energię potrzebną do realizacji celów i pasji, gdy ma się całą masę codziennych obowiązków? Pomogę Ci efektywnie wykorzystywać czas i odnaleźć w sobie motywację do działania i realizacji planów. 

ZDROWIE, DIETA I UZALEŻNIENIA

Kompulsywne i emocjonalne odżywianie. Nieumiejętność zdrowego i racjonalnego jedzenia. Różnego rodzaju uzależnienia (od jedzenia, kawy, używek, alkohlu, zakupów, seksu itd.). To zmory dzisiejszych czasów, od których jednak można się uwolnić, a ja mogę Ci w tym skutecznie pomóc.

Formy wsparcia

KONSULTACJE I WSPARCIE EMAIL

Potrzebujesz porady psychologicznej ale nie chcesz lub nie możesz się ze mną spotkać? Służę pomocą w formie emailowej. Przed pierwszą konsultacją dostaniesz formularz dzięki któremu będziesz mógł dokładnie sprecyzować swój problem, tak bym mógł jak najlepiej dopasować porady do Twoich potrzeb. Każda porada będzie składać się z dawki potrzebnej wiedzy i indywidualnie dobranych do Ciebie ćwiczeń.

Pakiet 3 maili: 60zł

Pakiet 5 maili: 85zł

TERAPIA/COACHING W GABINECIE

(Warszawa)

Spotkaj się ze mną w przytulnym, cichym, komfortowym i dyskretnym gabiniecie w centrum Warszawy.

Przyjmuję w nim w każdy poniedziałek w godzinach 9:00 – 18:00

Sesja trwa od 1h do 2h w zależności od metody pracy.

Cena pierwszej sesji 80zł

Każda kolejna 150zł

TERAPIA/COACHING PRZEZ SKYPE

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na dojazd do gabinetu oraz obniżyć koszt samej sesji, to możemy spotkać się online na Skype.

Wybierzemy dogodny dla Ciebie termin i godzinę w dniach od poniedziałku do soboty.

Sesja podobnie jak w przypadku spotkania w gabinecie trawa od 1h do 2h, średnio 1.5h.

Cena pierwszej sesji 60zł

Każda kolejna 120zł

Główne narzędzia, którymi pracuję:

COACHING, MENTORING, DORADZTWO

Coaching, to proces uczenia się, wzrostu, odkrywania wewnętrznego potencjału i jego wykorzystanie w życiu. Prowokuje do myślenia i kreatywności. Pomaga wyznaczyć i osiągnąć zamierzone życiowe cele. Mentoring i doradztwo dają natomiast konkretne wskazówki, rady i rozwiązania problemu oraz wsparcie w realizacji celu.

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

Terapia, to forma pomocy z różnego rodzaju problemami w której stosuje się metody psychologiczne. Terapia może dotyczyć zmiany dokuczliwych zachowań, przekonań, obsesji, fobii, myśli i emocji, bądź nauczyć radzenia sobie z nimi oraz służy rozwojowi relacji i umiejętności społecznych.

TECHNIKI UWALNIANIA EMOCJI

Często nie potrzeba lat terapii, by uwolnić się się od negatywnych emocji tj. lęk czy nadmierna złość. Dzięki odpowiednim technikom można to zrobić podczas jednej lub kilku sesji. Na miejscu uwolnionych emocji pojawia się spokój, odwaga, pewność siebie, poczucie własnej wartości i inne cenne zasoby.

MEDYTACJA I MINDFULNESS
Badania kliniczne potwierdzają dobroczynny wpływ medytacji na zdrowie fizyczne, a przede wszystkich psychiczne. Obniża ciśnienie krwi, zmniejsza tętno. Łagodzi ból, migreny, depresję. Skutecznie redukuje stres, obniża lęk, poprawia pamięć, zwiększa zdolność do empatii. To tylko niektóre z zalet regularnej medytacji.
TERAPIA MIŁOŚCIĄ

Love Therapy, to połączenie technik terapeutycznych, całkowitej akceptacji, uwalniania emocji, głębokiego przebaczenia i energii bezwarunkowej Miłości w celu uzdrowienia głebokich ran emocjonalnych w sercu oraz umyśle i pozwolenie, by naturalnie zostały zastąpione odwagą, radością i Miłością. 

GŁĘBOKIE PRZEBACZENIE

Trzymane żale, urazy, brak akceptacji siebie, swojego życia oraz innych ludzi i ich życia, ocenianie, obwinianie, atakowanie itd. To postawy, które mogą destrukcyjnie wpłynąć na emocje i zachowania uniemożliwiając szczęśliwe i spełnione życie.  Głębokie przebaczenie przyniesie uwolnienie i wreszcie pozwoli bardziej cieszyć się życiem.

Jakie masz pytania?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące Life & Love Coaching

ILE CZASU TRWA JEDNA SESJA?

W przypadku samego coachingu to około 1.15h, w przypadku sesji terapeutycznych lub mieszanych od 1.5h do 2h.

ILE SESJI BĘDZIE POTRZEBNYCH?

W coachingu średnia to 8 sesji. W terapii krótkoterminowej (którą pracujemy) jest potrzebnych średnio kilkanaście sesji do całkowitego przepracowania tematu i zbudowania nowych potrzebnych zasobów. W terapii długoterminowej proces może trwać nawet kilka lat.

ILE KOSZTUJE SESJA?

Jedna sesja niezależnie od metody, którą pracujemy kosztuje aktualnie 80zł. Niedługo cena za sesję wzrośnie do 150zł. Aktualna cena jest związana z krótkim stażem mojej działalności. Zdobywam doświadczenie (choć psychologią i rozwojem osobistym zajmuję się od 12 lat) w internetowej formie.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE?

Aktualnie prowadzę sesje tylko przez Skype.

CZY TO JEST BEZPIECZNE?

Tak. Podchodzę do sesji i pracy z człowiekiem bardzo odpowiedzialnie i daje z siebie wszystko, by sesje i tematy na nich przerabiane były dopasowane do tempa i możliwości klienta oraz jego oczekiwań i potrzeb. To jednak jak klient stosuje się do zaleceń i proponowanych ćwiczeń zależy już tylko od jego rzetelności i włożonego wysiłku i za to nie ponoszę odpowiedzialności. W coachingu w ogóle jako coach nie daję rad i nie mówię co dla klienta jest dobre a co nie. To klient sam w procesie introspekcji odkrywa co jest dla niego ważne, potrzebne i sam z pomocą coacha planuje odpowiednie działania więc jest w pełni odpowiedzialny za ich wdrożenie i wykonanie. W doradztwie i terapii część odpowiedzialności przejmuje terapeuta jednak nie odpowiada za to, co klient (pacjent) zrobi z nabytą wiedzą i umiejętnościami po skończeniu sesji – dba jednak o to, by jakość nabytych umiejętności była na najwyższym poziomie.

NIE STAĆ CIĘ NA SESJĘ?

Możemy wymienić się umiejętnościami 🙂 Szukamy osób, które mogą nam pomóc w rozwoju – fotografów, informatyków (SEO, grafika, wordpress), copywriterów, marketingowców internetowych itp. Jeśli posiadasz, któreś z wymienionych umiejetności lub inne, a uważasz, że mogą być dla nas przydatne – napisz.

Umów się na sesję

Napisz jaką formą pomocy jesteś zainteresowany i krótko opisz nad czym chciałbyś popracować, jak wygląda Twój problem lub co byś chciał zmienić.